<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6519209405550247", enable_page_level_ads: true }); </script>

Author Topic: bus warszawa  (Read 41 times)

iwidekuzo

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
    • bus warszawa
bus warszawa
« on: September 15, 2017, 07:03:39 AM »
Działacze „Niebieskich” zdecydowali się na specjalnie zaskakujący ruch. Trenerem drużyny zostanie Juan Ramon Rocha, który w części lat 90. doprowadził Panathinaikos Ateny do półfinału Champions League! Na pracownika robiony jest... Krzysztof Warzycha.

Były wróg nie radzi sobie w roli szkoleniowca drużyny. W ostatnim okresie I ligi piłkarze pod jego jeżdżą wygrali wyłącznie pewien mecz i aż sześć przegrali. Władze klubu dołączyły do skutku, że prawie doświadczony Warzycha przewóz osób warszawa też wynajem busów warszawa (w dotychczasowym sezonie po raz główny w promocji trenerskiej wykonywałeś w najostrzejszej jakości rozgrywkowej) jeden nie da rady. On i jest aktualnego świadomy i dlatego zetknął się ze znajomym ekstrenerem i koledze Juanem Ramonem Rochą. Dla Warzychy wtedy ponad trenerski mentor. W czerwcu w wywiadzie dla „Sportu” „Gucio” dyskutowałem o swoich szkoleniowych wzorach. - W Panathinaikosie Ateny pracował Juan Ramon Rocha, stanowił kobietą przystępną oraz przychodzącą super atmosferę. Spośród nim promowali do półfinału Ligi Mistrzów. Analogicznie jak Jerzy Wyrobek jest dla mnie wzorem.

Wskazywali go Indianinem
63-letni Argentyńczyk posiada wyjątkowo silne CV. Jako piłkarz rozgrywał w naszej ojczyźnie w Newell’s Old Boys i Boca Juniors, dawał jeszcze poprzez niedługi sezon w Kolumbii. Uważa za sobą stopnie w kadr polskiej. Był w dużej grupie zawodników, którzy przyrządzali się do mistrzostw świata w 1978 roku, rozgrywanych w Argentynie. W mundialu, który zatrzymał się triumfem gospodarzy, nie wziął jednak udziału. Największe efekty odniósł z Panathinaikosem Ateny. Jako zawodnik wywalczył w latach 80. dwa mistrzostwa i pięć pucharów a w okresie 1984/1985 przyszedł z drużyną do półfinału Pucharu Europy Mistrzów Krajowych (poprzednika Ligi Mistrzów). Warzycha to jeszcze Atenach nie grał. Rocha w Grecji ze względu na atrakcyjność oraz dynamiczną grę wskazywany był „Indianinem”.

Półfinał Ligi Mistrzów
Pomocnik, który opadł na zwykłe w Grecji, pod tył lat 80. rozpoczął działalność szkoleniową i w niej również mówił sobie dobrze. W latach 1994-1996 Panathinakos stanowił jedną spośród najwłaściwszych kadr bus warszawa oraz bus warszawa w Europie na czele ze snajperem Warzychą. Zespół pod kierunkiem Rochy dwukrotnie wywalczył mistrzostwo oraz Puchar Grecji. W czasie 1995/96 drużyna doszła do półfinału Ligi Mistrzów eliminując w ćwierćfinale Legię Warszawa. W Polsce padł bezbramkowy remis, w rewanżu „Koniczynki” wygrały 3:0, oraz dwa gole strzelił Warzycha. Ateńczycy odpadli w półfinale po konkurencji z Ajaksem Amsterdam. W ważnym spotkaniu Panathinaikos wygrał 1:0, a strzelcem gola był „Gucio” (pierwsze spotkanie Polaka w Champions League na ostatnim odcinku rozgrywek). W rewanżu Holendrzy zwyciężyli 3:0. Rocha później odbywał w tamtych greckich klubach, między indywidualnymi w Arisie Saloniki dodatkowo na Cyprze w Olympiakosie Nikozja. Do Panathinaikosu wracał dwukrotnie. Ostatnio był trenerem „Koniczynek” w 2013 roku. W międzyczasie stanowił też skautem, trenerem grup młodych oraz starym akademii piłkarskiej, ustalającej się w otoczeniu Aten. Od 2013 roku nie podejmował w żadnym klubie.

Warzycha jest pomagać

Rocha dzisiaj przyleciał do Lokalny, w poniedziałek ma podpisać kontrakt z Prądem, a teraz w czwartek poprowadzić grupę w konkursie z GKS-em Tychy. Argentyńczyk nie zna realiów ligi polskiej, lecz będzie trzymał zachęcenie w perspektyw Warzychy, który czerpie być jego człowiekiem.

Utytułowany coach był w Chorzowie ponad dekadę
przewóz osób warszawa oraz wynajem busa warszawa  temu. W 2005 roku na obiekcie przy Cichej przeszedł się benefis Warzychy, podczas którego Ruch (grali zawodnicy, którzy zdobyli mistrzostwo Własny w 1989 roku) zmierzył się z Panathinaikosem (grupa z 1996 roku). Trenerem jest był obecnie Rocha.